zurück
Regulamin - pakiety

PRZEDMIOT REGULAMINU

Regulamin określa przedmiot świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie obiektu i jest integralną częścią umowy, do której zawarcia dochodzi poprzez dokonanie rezerwacji i/albo zapłatę zadatku lub całej należności za pobyt w Daczy Puchacza. Dokonując powyższych czynności Gość potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.

Regulamin obowiązuje wszystkie osoby przebywające na terenie.

DOBA HOTELOWA I ZAKWATEROWANIE

Doba hotelowa trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Posiłkiem rozpoczynającym pobyt w ramach pakietu jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, a ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.

ZADATEK

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku 50% wartości pakietu. Do dnia poprzedzającego przyjazd prosimy o wpłatę pozostałych 50% wartości pakietu.

POBYT ZE ZWIERZĘTAMI

Zakwaterowanie z pupilem możliwe jest za dodatkową opłatą 100 zł za cały pobyt.

POSIŁKI

W cenę pakietu wliczone są śniadanie oraz obiadokolacja.

Śniadania dostarczane są do jutr w formie koszy śniadaniowych z produktami regionalnymi, a obiadokolacje w formie gotowych posiłków do samodzielnego podgrzania.

INNE

Ze względu na panujący u nas mikroklimat i zmienne warunki atmosferyczne, plan pakietu i dostępność atrakcji mogą ulec zmianie.

Ze względu na preferencyjne warunki cenowe usług zawartych w ofercie pakietowej, pakiety nie podlegają modyfikacjom – m.in. skróceniu pobytu czy anulacji którejkolwiek z usług składowych. Dodatkowe prośby będą realizowane w miarę dostępności.

Reservieren